X

CYBER MONDAY

-10%

Kod rabatowy: ESM10

TYLKO DZISIAJ

DARMOWA DOSTAWA

Kamienie naturalne, takie jak marmur i granit, były bardzo popularnymi materiałami budowlanymi przez wiele lat. W przeszłości wykorzystywane były jako podstawowy surowiec przy tworzeniu rzeźb, pomników, zdobień, ale także całych budynków. Dziś kamienie naturalne wykorzystuje się przede wszystkim jako blaty oraz płytki podłogowe. Świadomi projektanci oraz właściciele domów wykorzystują kamień naturalny także jako parapety okienne.

Parapety okienne są jednym z najbardziej pomijanych elementów przez projektantów wnętrz. Często traktowane są jako zbędna konieczność lub zupełnie jakby ich w ogóle nie było. Tymczasem przy użyciu właściwego materiału, mogą stanowić wyróżniający element wystroju wnętrza. Dodatkowo parapet z kamienia naturalnego z pewnością podniesie wartość twojej nieruchomości.

Wiele osób wydaje olbrzymie pieniądze na rolety lub zasłony, zupełnie pomijając możliwości, które dają im parapety. Oczywiście parapety z kamienia naturalnego. Te wykonane z tworzyw sztucznych nie są specjalnie ozdobne.

Półka

Parapet z kamienia naturalnego może być wykorzystany jako półka. Parapet z marmuru lub granitu doskonale sprawdzi się jako półka. Na takim parapecie możesz bez problemu postawić książki, zdjęcia, czy kwiaty. Gwarantuje, że bardziej eleganckiej półki nie stworzysz z żadnego innego materiału. Kamień naturalny zapewni ci przepiękną przestrzeń do ustawienia dowolnych elementów dekoracyjnych.

Siedzisko

W zależności od wielkości wnęki na okno oraz wystroju, w jaki utrzymane jest wnętrze pomieszczenia, montaż większego niż standardowo parapetu może być świetnym rozwiązaniem designerskim. Duży parapet z kamienia naturalnego może pełnić funkcję stylowego siedziska, w którym picie kawy będzie sprawiało wielką przyjemność. Naturalnie żaden kamień naturalny nie należy do wygodnych materiałów do siedzenia, ale stylowa poduszka rozwiązuje ten problem.

Lapis Gold to producent wyjątkowych parapetów z różnych kamieni naturalnych. Sprawdź naszą ofertę, a następnie przejdź do naszego sklepu internetowego, w którym stworzysz idealny parapet na wymiar. Pamiętaj także o tym, że parapety wysyłamy całkowicie za darmo w dowolne miejsce w Polsce! Takiej oferty nie można ominąć!