Kontakt

 

Lapis
Gołanice, ul. Polna 12
64‑117 Krzycko Małe

Formularz kontaktowy

12 + 4 =

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego i napisz do nas. Odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości w możliwie najszybszym terminie.

Lapis to producent i dystrybutor wyrobów z kamienia. Oferujemy szeroką gamę parapetów między innymi z aglomarmuru, konglomeratu, czy granitu. W naszej ofercie znajdziesz jednak o wiele więcej niż tylko parapety. Sprawdź co jeszcze możesz kupić na naszej stronie.

Nasz sklep z parapetami z kamienia oferuje wyjątkową możliwość stworzenia własnego parapetu na wymiar z wielu różnych materiałów. Prosty konfigurator w kilka chwil stworzy dla Ciebie idealnie dopasowany parapet. My dostarczymy go dla Ciebie za darmo. Tak – całkowicie za darmo. Jesteśmy prawdopodobnie jedynym producentem i sprzedawcą parapetów, który oferuje darmową dostawę zakupionych produktów na terenie całego kraju.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Białymstoku, Gdańsku, Łodzi, czy Rzeszowie, Lapis Gold przywiezie do Ciebie zamówiony parapet bez dodatkowych opłat. Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie więcej na rynku.