Sklep internetowy LapisGold – zamów parapety z konglomeratu, granitu, marmuru, dostarczymy je BEZPOŚRENIO POD TWOJE DRZWI.

Parapety na zamówienie ‑ zapraszamy do wyceny lub złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym. Kilka kliknięć i twoje parapety z konglomeratu, granitu lub aglomarmuru trafią bezpośrednio pod Twoje drzwi. Jeśli szukasz rozwiązania na wymiar, skontaktuj się z nami  bezpośrednio

Krok 1 / 3

Wybierz typ parapetu:

Krok 2 / 3

Wybierz kolor:

Krok 3 / 3

Uzupełnij parametry

Grubość

wybierz odpowiednią grubość parapetu

Szerokość

wybierając szerokość pamiętaj aby odpowiednio wypuścić parapet tak aby nie kończył się na równo ze ścianą i abyś mógł go wsunąć pod okno

Długość

wybierając długość pamiętaj o wpuszczeniu parapetu w szpaletę (zazwyczaj ok. 2 cm z każdej strony).

Zaokrąglenie narożników W przypadku nie wybrania tej opcji narożnik zostanie wykończony standardowym załamaniem i wypolerowaniem fazy. Opcja zaokrąglonych narożników jest często wybieraną opcją dla klientów, którzy w przypadku parapetów wewnętrznych chcą mieć bezpiecznie zaokrąglony narożnik.

Parapet jest odpowiednio zaokrąglony, gotowy do montażu, dodatkowe zaokrąglenie powoduje zaokrąglenie widoczne

POLER od spodu Polerowanie 6 cm spodu parapetu jest opcją wybieraną częściej dla parapetów gdzie spód będzie widoczny - np. w przypadku parapetów zewnętrznych montowanych na piętrze. W przeciwnym wypadku ta opcja jest niepopularna.

Polerowanie parapetów zalecane dla parapetów widocznych z dołu, najczęściej używany przy parapetach które są montowane na piętrach.

Zamów zestaw montażowy do swoich parapetów (30zł/m²)

Zamów zestaw montażowy składający się z profesjonalnej piany niskoprężnej oraz klinów budowlanych w dwóch rozmiarach, pozwalający na zamontowanie całości zamówionych parapetów.

Usuń
Dodaj nowy parapet

Dostawa ekspresowa

Dostawa ekspresowa do 3 dni roboczych u klienta. Zalecamy płatność przelewem bezpiecznym PayU w celu przyspieszenia przyjęcia zamówienia.

Zamów impregnat do swoich parapetów

Zamów impregnat do swoich parapetów Profesjonalny impregnat dedykowany do Twojego rodzaju kamienia zabezpieczający dodatkowo kamień wraz z instrukcją użytkowania. Dodajemy impregnat w ilości pozwalającej dodatkowo zabezpieczyć całość zamawianych parapetów.

ZAMÓW ZESTAW MONTAŻOWY DO SWOICH PARAPETÓW (40zł/m2)

Zamów zestaw montażowy składający się z profesjonalnej piany niskoprężnej oraz klinów budowlanych w dwóch rozmiarach, pozwalający na zamontowanie całości zamówionych parapetów.

brakuje Ci do darmowej wysyłki, inaczej płacisz

W naszym sklepie w kilka sekund stworzysz idealnie dopasowane do twoich potrzeb parapety z konglomeratu, granitu, czy z aglomarmuru. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży. Jesteśmy producentem parapetów z kamienia, dlatego oferujemy bardzo korzystne ceny. Jednak największą zaletą zakupów w naszym sklepie jest dostawa na terenie całego kraju.

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, po skonfigurowaniu parapetu w naszym sklepie, dostarczymy twoje zamówienie pod twoje drzwi.

Nasze parapety z konglomeratu, z granitu, marmuru oraz innych tworzyw od ponad 10 lat cieszą się co raz większą popularnością w całym kraju. Zaufało nam już wiele tysięcy klientów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz parapety z konglomeratu, granitu, czy z marmuru, nasz konfigurator pozwoli ci złożyć zamówienie w kilka sekund. W pierwszej kolejności wybierasz rodzaj parapetu: zewnętrzny lub wewnętrzny. Następnie podajesz wymiary, wybierasz materiał. Musisz też zadecydować, czy chcesz parapety z zaokrąglonym narożnikiem, czy bez.

To wszystko! Pozostaje ci podać dane dostawy, dokonać płatności i czekać na swoje zamówienie! Twój parapet przyjedzie do Ciebie w ciągu 14 dni od dokonania wpłaty.