Konfigurator
parapetów – stwórz parapety z konglomeratu, granitu, marmuru – dostarczymy je ZA DARMO

Parapety na zamówienie ‑ zapraszamy do wyceny lub złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym. Kilka kliknięć i twoje parapety z konglomeratu, granitu lub aglomarmuru trafią bezpośrednio pod Twoje drzwi – za darmo. 

Krok 1 / 3

Wybierz typ parapetu:

Krok 2 / 3

Wybierz kolor:

Krok 3 / 3

Uzupełnij parametry

Grubość

wybierz odpowiednią grubość parapetu

Szerokość

wybierając szerokość pamiętaj aby odpowiednio wypuścić parapet tak aby nie kończył się na równo ze ścianą i abyś mógł go wsunąć pod okno

Długość

wybierając długość pamiętaj o wpuszczeniu parapetu w szpaletę (zazwyczaj ok. 2 cm z każdej strony).

Zaokrąglenie narożników

Usuń
Dodaj nowy parapet

W naszym sklepie w kilka sekund stworzysz idealnie dopasowane do twoich potrzeb parapety z konglomeratu, granitu, czy z aglomarmuru. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży. Jesteśmy producentem parapetów z kamienia, dlatego oferujemy bardzo korzystne ceny. Jednak największą zaletą zakupów w naszym sklepie jest darmowa dostawa.

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, po skonfigurowaniu parapetu w naszym sklepie, dostarczymy twoje zamówienie całkowicie bezpłatnie pod twoje drzwi.

Nasze parapety z konglomeratu, z granitu, marmuru oraz innych tworzyw od ponad 10 lat cieszą się co raz większą popularnością w całym kraju. Zaufało nam już wiele tysięcy klientów. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz parapety z konglomeratu, granitu, czy z marmuru, nasz konfigurator pozwoli ci złożyć zamówienie w kilka sekund. W pierwszej kolejności wybierasz rodzaj parapetu: zewnętrzny lub wewnętrzny. Następnie podajesz wymiary, wybierasz materiał. Musisz też zadecydować, czy chcesz parapety z zaokrąglonym narożnikiem, czy bez.

To wszystko! Pozostaje ci podać dane dostawy, dokonać płatności i czekać na swoje zamówienie! Twój parapet przyjedzie do Ciebie za darmo.